Agregat Graco Mark Max

 

Agregat Graco Mark Max

Agregat do malowania Graco Mark Max Platinium – zalety

 

  • Zintegrowany bęben do nawijania węża  o łącznej długości 30 metrów. Prace natryskowe stają się o wiele łatwiejsze, ponieważ nie trzeba wkładać wysiłku w zwijanie i rozwijanie węża.
  • Dokładna regulacja ciśnienia na końcu węża. Precyzyjna regulacja oraz wyłączanie urządzenia natryskowego w dowolnym miejscu pozwala na minimalizację strat podczas natrysku, a przede wszystkim dokładniejszą pracę.

Agregat do malowania GRACO

 

BARDZO  WYDAJNY  AGREGAT   ELEKTRYCZNY

 

Agregat do malowania GRACO  MARK MAX PLATINUM to prawdziwie wielozadaniowa jednostka przeznaczona do natrysku dużych powierzchni wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Łatwe, szybkie i niezawodne urządzenie Mark Max cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów.

 

Zastosowanie:

 

Urządzenie MARK MAX PLATINUM natryskuje lateks, emulsje, akryle, żywice epoksydowe, wypełniacze, powłoki ognioochronne, materiały przeciwogniowe i najbardziej popularne masy szpachlowe. Jego wydajność jest wystarczająca nawet do zapewnienia odpowiedniego przepływu materiału dla dwóch osób prowadzących jednocześnie prace natryskowe.

 


 

  • Mocna, wodoodporna konstrukcja o zasięgu 45 m.
  • System posiada  możliwość szybkiej wymiany pompy, a nóżki z tylną podpórką pomagają przy zmianie zbiornika.
  • Cyfrowy procesor SmartControl-E w sposób ciągły monitoruje natrysk i dostosowuje działanie pompy w czasie krótszym niż jedna sekunda.

FILM   INSTRUKTAŻOWY: