Akcesoria malarskie

Nasi specjaliści chętnie Państwu doradzą, jak dobrać właściwy sprzęt do Państwa potrzeb. Mamy wieloletnie doświadczenie i jesteśmy dystrybutorami agregatów malarskich czołowych producentów  światowych marek.

W  skład każdego zestawu malarskiego  oprócz pompy wchodzą elementy niezbędne do  prawidłowego procesu nanoszenia farby na powierzchnię. Komponenty takiego zestawu zużywają się z różną szybkością, więc zapotrzebowanie na nie  jest sprawą indywidualną dla każdego użytkownika.

Akcesoria malarskie jakie oferujemy należą do grupy dobrze sprawdzonych dystrybutorów. Zawsze można wybrać preferowany przez producenta element zestawu albo jego tańszy zamiennik. Wybór należy do Państwa, a grupa naszych doradców może z powodzeniem podać wszystkie  niezbędne informacje dotyczące żywotności części, dostępności i wyceny.

Akcesoria do malowania to szeroka gama produktów firm czołowych producentów agregatów malarskich jak Graco czy Wiwa. Nasza Firma oferuje takie elementy wyposażenia jak pistolety do malowania, dysze różnych rozmiarów, filtry do malowania, węże malarskie, rewersy do dysz, wszelkiej maści złączki, zawory, trzpienie, nyple, nakładki, gotowe pakiety naprawcze, czy zestawy uszczelek do wymiany dla konkretnego agregatu.

agregaty malarskie
dysze malarskie
pistolety malarskie
węze malarskie
oprawy malarskie
filtry malarskie
ubranie ochronne dla malarza
malowanie rur wewnątrz