Misją Agencji Anticorr Wrocław Sp. z o.o. jest kompleksowe zaopatrywanie przedsiębiorstw, które wykonują roboty antykorozyjne w nowoczesny sprzęt oraz technologię w celu podniesienia poziomu wykonania zabezpieczeń antykorozyjnych. Ponadto celem firmy Anticorr jest profesjonalne doradztwo techniczne, szkolenia, usługi konsultingowe, modernizacja, serwis i naprawy sprzętu technicznego.

Zakres naszych usług:

  • Sprzedaż urządzeń, maszyn oraz części zamiennych (CLEMCO, OSU HESSLER,GRACO, WIWA)
  • Projekty architektoniczne oraz budowlane linii malarskich (kabiny lakiernicze) i antykorozyjnych (kabiny śrutownicze  i kabiny do metalizacji)
  • Kontrakty długoterminowe przy budowie linii antykorozyjnych (komory śrutownicze i komory do metalizacji) i malarskich (komory lakiernicze)
  • Naprawa maszyn oraz urządzeń
  • Sprzedaż urządzeń kontrolno-pomiarowych (DEFELSKO, ELCOMETER, TQC, ELEKTROPHYSIK)
  • Doradztwo techniczne
  • Montaż, uruchamianie, serwis urządzeń oraz mierników kontrolno-pomiarowych
  • Szkolenia w zakresie użytkowania maszyn oraz urządzeń
  • Kursy z zakresu wprowadzania nowych technologii
  • Organizowanie prezentacji, pokazów maszyn oraz urządzeń

Nasz zespół stanowAgencja Anticorr Wrocławdoświadczeni fachowcy z wieloletnim stażem służący pomocą przy rozwiązywaniu różnorakich problemów technicznych, z którymi możecie się Państwo spotkać w codziennej pracy. Mamy również specjalistów, którzy znają nasze urządzenia od podszewki, bez zbędnych problemów mogą dostosować ich parametry do indywidualnych potrzeb klientów.

Kadra Agencji Anticorr jest w stanie przygotować dla Państwa pokazy działania urządzeń, prezentacje multimedialne wyjaśniające stosowanie aparatury kontrolnej, pomiarowej, jak i całych linii antykorozyjnych (lakiernie, śrutownie) oraz przeprowadzić szkolenia pracowników w za
kresie obsługi naszych urzadzeń.

Nasi specjaliści nieustannie podwyższają swoje kwalifikacje, aby nie pozostawać w tyle za stale rozwijającą się nowoczesną technologią przygotowywania i zabezpieczania powierzchni oraz przeciwdziałania korozji. Śledzimy najnowsze trendy w  technice, uczestniczymy w międzynarodowych targach technologii, nie ustajemy w wysiłkach, aby nasze produkty i urządzenia zawsze były  najwyższej jakości i dobrze służyły naszym klientom.

Centrum logistycznym jest nasze biuro we Wrocławiu, skąd koordynujemy nasze wszystkie działania, zapewniamy w nim bezpośrednią pomoc naszych doradców. Jesteśmy także mobilnym zespołem ekspertów – nasi przedstawiciele reprezentują Agencję Anticorr na terenie całego kraju. Zależy nam na stałym kontakcie z naszymi klientami i szybkie dotarcie do osób zainteresowanych jest dla nas sprawa priorytetową.