Agregaty malarskie elektryczne firmy Graco

 


Agregat malarski elektryczny      ST Max II 395 PC Pro 

 

Nowoczesny, nieduży zestaw malarski idealny do prac wykończeniowych i do wnętrz.

Średni poziom zaawansowania w zakresie elektrycznych urządzeń hydrodynamicznych dla profesjonalnych malarzy.

Zalety:

• Z pewnością, duża zaleta to mały ciężar

• Zaawansowana technologia Graco w mini rozmiarze

• Rozpyla idealnie większość farb do wnętrz

Materiały do rozpylania:

Lakiery – Akryle – Podkłady – Emalie – Bejce – Emulsje

pompy elektryczne Graco
Agregat malarski elektryczny ultra Max

Agregat malarski elektryczny Ultra Max

 

Agregat Ultra Max to oznaka wysokiej wydajności i niezawodności. Ponad 25-letnie doświadczenie, niejednokrotnie sprawdzonej jakości i nieporównywalnej wydajności powoduje, że profesjonaliści bardzo często pytają o urządzenia Ultra. ULTRA® MAX II to nasz najnowszy flagowy produkt firmy Graco. ULTRA® MAX II Platinum jest kombinacją konsekwentnego oddania dla doskonałości technicznej oraz  dążenia do projektowania rozwiązań wykraczających poza przyjęte standardy profesjonalistów w przemyśle budowlanym.
Zalety ULTRA® MAX II
Zintegrowany bęben do nawijania węża QuikReel™. Dzięki temu rozwiązaniu prace natryskowe można rozpocząć szybciej i skończyć znacznie wcześniej bez wysiłku związanego ze zwijaniem oraz rozwijaniem węża.
E-Control™ —większa precyzja przy regulacji ciśnienia na końcu węża. Dokładna regulacja i wyłączanie urządzenia natryskowego z dowolnego miejsca. Znacznie dokładniejsze wykończenie i zredukowanie strat podczas natrysku.
FastFlush™ — błyskawiczny system czyszczenia urządzenia natryskowego.


Agregat malarski elektryczny  MARK MAX PLATINUM

 

Agregat MARK MAX PLATINUM to prawdziwie wielozadaniowa jednostka przeznaczona do natrysku dużych powierzchni wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.

Zalety:
Zintegrowany bęben do nawijania węża QuikReel™ z wężem o łącznej długości 30 metrów. Prace natryskowe stają się o wiele łatwiejsze, ponieważ nie trzeba wkładać wysiłku w zwijanie i rozwijanie węża.
E-Control™ — niezwykle dokładna regulacja ciśnienia na końcu węża. Precyzyjna regulacja oraz wyłączanie urządzenia natryskowego w dowolnym miejscu. Zmniejszone straty podczas natrysku, a przede wszystkim dokładniejsza praca.
System ProConnect™ to możliwość szybkiej wymiany pompy, a nóżki z tylną podpórką pomagają przy zmianie zbiornika.

agregat malarski elektryczny firmy Graco