Oczyszczanie bezpyłowe

 

Urządzenie do bezpyłowego oczyszczania powierzchni

Urządzenia do bezpyłowego oczyszczania powierzchni śrutem są stosowane wszędzie tam, gdzie zanieczyszczenie ścierniwem i pyłami może przeszkadzać w procesie technologicznym. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość odzysku ścierniwa i jego wielokrotne użycie.

 

piaskarka bezpyłowa HSP-200

OCZYSZCZARKA HSP – 200

 

Mała,mobilna oczyszczarka bezpyłowa przeznaczona do czyszczenia niewielkich powierzchni. Urządzenie doskonale nadaje się do czyszczenia spoin, spawów lub poprawek po śrutowaniu.


Educt-o-matic

 

Educt-o-matic jest lekkim, przenośnym urządzeniem do oczyszczania powierzchni z całkowitym odzyskiem czynnika czyszczącego w obiegu zamkniętym. Podczas oczyszczania czynnik roboczy (śrut) zostaje w pojemniku. Wymienne końcówki dla powierzchni płaskich, kątów wewnętrznych i zewnętrznych gwarantują utrzymanie obszaru powierzchni roboczej dokładnie pod głowicą.

Wyposażony w worek zbierający zanieczyszczenia znajduje swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie powinno się ograniczyć pylenie i rozprysk ścierniwa.

Educt-o-matic występuje również w wersji z osobnym pojemnikiem zbierającym zanieczyszczenia. Znajduje zastosowanie tam, gdzie dostęp z całym urządzeniem jest ograniczony lub utrudniony (długość węży: 5m).

oczyszczanie bezpyłowe